kwiecień 2013

Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy Przedsiębiorczości i Edukacji

W środę 17 kwietnia w siedzibie AmberExpo odbyły się Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy Przedsiębiorczości i Edukacji. W targach wzięło udział nasze liceum.

Na targach swoją ofertę zaprezentowali pracodawcy działający na terenie całego Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego, a także firmy poszukujące osób do pracy w państwach Unii Europejskiej.

VI Regionalny Konkurs o Wielkiej Brytanii

18 stycznia w „Topolówce” odbył się VI Regionalny Konkurs o Wielkiej Brytanii. Opiekę merytoryczną konkursu objęło oraz ufundowało nagrody główne Wydawnictwo Pearson. Przedstawicielką wydawnictwa i jednocześnie przewodniczącą jury konkursu była pani Marta Więcławska-Wałęsa. Zwyciężyła drużyna z XXIV LO w Gdańsku Osowie w składzie: Julia Małupan, Witold Witkowski i Tomasz Swebocki, opieka pani Wioletty Koc.

Uwaga zapaleńcy teatru!

Chętnych do działania w Kole Teatralnym kierowanym przez znanego aktora, p. Jerzego Kiszkisa, zapraszamy na spotkanie w dniu 26.04. br (piątek) o godz. 19.00 w sali 118 ZSO Nr 2.

Po zapoznaniu z kształtem, regulaminem i planami Koła na (najbliższą) przyszłość, nastąpi indywidualne „przesłuchanie”- sprawdzian predyspozycji aktorskich kandydatów.
Należy przygotować fragment (ok. 2 min.) zabawnego wierszyka, prozy, poezji dla dzieci, bądź piosenki (w języku polskim!)

Zapraszamy osoby w wieku od 12 do „X” lat (nie określamy górnej granicy wieku)

Serdecznie zachęcamy do rozwoju swojej osobowości i talentu oraz wzbogacania życia kulturalnego dzielnicy...

Ogłoszenie Rady Osiedla

Rada Osiedla Osowa
zaprasza
Mieszkańców Osowy na spotkanie

10 kwietnia 2013 r.o godz. 18.30

w Szkole Podstawowej nr 81
ul. Michała Siedleckiego 14  Gdańsk Osowa

Przewodnicząca Rady Osiedla Osowa
Maria Bank

Informacje

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ SZKOŁY 2019".

E-dziennik (GPE)
informacje

 

Zespół Szkół
Ogólnokształcących Nr 2:

Gimnazjum nr 33

XXIV LO

Patron Szkoły: 
Stefan Banach

 

 Dni wolne

 
 
Boisko "ORLIK"