Boisko Orlik

Z uwagi na uszkodzenia nawierzchni Orlik będzie zamknięty do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy, ale najważniejsze dla nas jest Państwa bezpieczeństwo.

 

 

Poniżej harmonogram zajęć/rezerwacji na boisku Orlik na miesiąc:

PLIKI DO POBRANIA   wrzesien 2020.pdf

 

  • Zgoda rodzica na udział dziecka w dodatkowych zajęciach sportowych organizowanych na boiskach zewnętrznych ZSO Nr 2 w Gdańsku

Oświadczenie_rodzic_sport_covid.docx

 

  • KOMUNIKAT DYREKTORA z dnia 22 maja 2020 r. DOTYCZĄCY OTWARCIA ORLIKA

Dyrektor ZSO nr 2 w Gdańsku otwiera boisko Orlik na ternie szkoły od 25 maja 2020 r. w godzinach od 17.00 – 22.00. W godzinach od 7.00-17.00 odbywają się zajęcia opiekuńcze dla uczniów szkoły w związku z powyższym oraz z wytycznymi GIS, MZ,MEN osoby postronne nie mogą przebywać na terenie szkoły.

Osoba wynajmująca boisko Orlik zobowiązana jest do przesłania skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia dotyczącego zasad korzystania z Orlika na adres sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl.

Do pobrania:  Oświadczenie wynajmującego boisko orlik.pdf

 

 

  • Zarządzenie dotyczące odpłatności za boiska - TUTAJ

    Przypominam jednocześnie, że korzystanie z boiska jest bezpłatne. Po upływie 15 minut od niestawienia się, rezerwacja przepada.

  • Druk rezerwacji - podpisany druk rezerwacji należy złożyć w sekretariacie w godzinach urzędowania lub w dyżurce szkoły poza godzinami urzędowania sekretariatu lub przesłać drogą mailową na adres szkoły (sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl).

DRUK REZERWACJI DO POBRANIA - TUTAJ (doc)

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BOISKA SPORTOWEGO  (obowiązuje od 1 września 2020 r.) -  REGULAMIN ORLIK 2020.pdf

Z Orlika można korzystać od 1 marca do końca listopada. W każdym miesiącu wyznaczone będą godziny korzystania dla uczniów (widoczne w harmonogramie), bez konieczności rezerwacji.

Z uwagi na dużą liczbę chętnych możliwa jest rezerwacja boiska w wolnym czasie maksymalnie do 4 godzin w tygodniu przez 1 grupę. Rezerwacje tak, jak dotychczas obowiązują przez 1 miesiąc.

 

Informacje

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ SZKOŁY 2019".

 

E-dziennik (GPE)
 

 

Zespół Szkół
Ogólnokształcących Nr 2:

Szkoła Podstawowa Nr 33

XXIV LO

Patron Szkoły: 
Stefan Banach

 

 Dni wolne