Walczycie, a ja jestem z Wami!

 Walczycie, a ja jestem z Wami!
        
     Jestem przede wszystkim nauczycielem, a dodatkowo pełnię funkcję dyrektora szkoły.

Kieruję te słowa do wszystkich nauczycieli naszej szkoły. Jestem z Was niesamowicie dumna. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi. 
Wiem to nie od dziś. 

        Pragnę przekazać Wam słowa uznania i podziękować za Waszą mądrość, zaangażowanie i poświęcenie. Codziennie widzę Was i wspieram, bo walczycie w słusznej i bardzo ważnej sprawie, nie tylko dla siebie. Nie można zgodzić się na lekceważenie osób, od których tak wiele zależy. Już przed wiekami rozumiano słowa: „Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

       To właśnie Wy należycie do ludzi, którzy, wykonując swoją pracę, robią coś więcej  dla dzieci i młodzieży niż tylko prowadzenie lekcji. Każdego dnia widzę Wasze wyjątkowe zaangażowanie w pracy, empatię, kreatywność. Jestem świadkiem Waszych poszukiwań, aby sprostać wymaganiom, jakie stawiają  przed Wami młody człowiek i jego rodzice.

        Teraz, gdy naszedł dla każdego nauczyciela najtrudniejszy czas, czas bez lekcji, zajęć dodatkowych, spotkań z wychowankami, widzę Waszą determinację i mądrość we wszystkich działaniach. Wiem, że wytrwacie. Dla mnie już wygraliście. Możecie liczyć na moje wsparcie, zawsze będę po Waszej stronie.

                                               Z wyrazami uznania Marzena Majerowska

Informacje

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ SZKOŁY 2019".

E-dziennik (GPE)
informacje

 

Zespół Szkół
Ogólnokształcących Nr 2:

Gimnazjum nr 33

XXIV LO

Patron Szkoły: 
Stefan Banach

 

 Dni wolne

 
 
Boisko "ORLIK"